Конструктор Sluban Police з фігурками Атака на базу 830 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43434
1 593 ₴
1 397 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор SLUBAN серії Police — це набір, який дає змогу відтворити Поліцейську операцію із штурму бази. Набір містить вертоліт, всюдихід, фігурки персонажів, зброю та елементи оточення. Конструктор містить 830 елементів, виготовлених із пластику, які надійно з'єднуються між собою. Набір призначений для користувачів від 6 до 14 років і сприяє розвитку уважності, посидючості та просторового мислення.
Особливості:
- Тематика конструктора Поліцейська операція з штурму бази
- Набір також містить вертоліт, всюдихід, командний центр, різні споруди та гармати, тематичні аксесуари поліцейського арсеналу
- 7 фігурок поліцейських і злочинців з рухомими частинами тіла
- Яскраві насичені кольори
- Висока деталізація елементів набору
- Ілюстрована інструкція допоможе спростити процес складання
- Усі деталі виготовлені з міцних матеріалів, не токсичних, не мають запаху
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Кількість елементів: 830 шт.
- Довжина вертольота: 38,4 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 57 х 9 х 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Поліцейська серія |
| Кількість деталей | 860 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 570 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 1 397 ₴




