Конструктор Sluban Racing Team Станція технічного обслуговування перегонових автомобілів 555 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43435
1 065 ₴
934 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор SLUBAN Racing Team — це набір, який дає змогу побудувати цілу станцію технічного обслуговування для перегонових автомобілів, де дитина зможе готувати свої боліди до перемоги. Станція технічного обслуговування обладнана всім необхідним для ремонту та підготовки перегонових автомобілів: підіймачі, верстати, інструменти та навантажувач для переміщення болідів. До набору також входять фігурки механіків і гонщиків, перегоновий автомобіль і навантажувач. Конструктор містить 555 елементів, виготовлених із пластику, які надійно з'єднуються між собою. Набір призначений для користувачів від 8 до 14 років і сприяє розвитку уважності, посидючості та просторового мислення.
Особливості:
- Конструктор дає змогу дітям побудувати детально опрацьовану багатофункціональну станцію технічного обслуговування для перегонових автомобілів
- Безліч тематичних аксесуарів
- У комплекті є перегоновий болід і навантажувач
- Детальні фігурки персоналу з рухомими частинами тіла
- Яскраві насичені кольори
- Висока деталізація елементів набору
- Докладна ілюстрована інструкція допоможе спростити процес складання
- Усі деталі виготовлені з міцних матеріалів, не токсичних, не мають запаху
Комплектація:
- 555 деталей
- 5 фігурок
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Кількість елементів: 555 шт.
- Довжина конструкції: 17,7 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 48 х 7 х 33,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 555 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 335 мм |
- Ціна: 934 ₴









