Конструктор Sluban Girls Dream Лікарня з фігурками 459 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43436
952 ₴
835 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор SLUBAN серії Girls Dream — це набір, який дає змогу зібрати Триповерховий будинок лікарні, включно з різними медичними приміщеннями та апаратуру. До набору входять фігурки лікарів, пацієнтів та аксесуари для тематичної гри. Конструктор містить 459 елементів, виготовлених із пластику, які надійно з'єднуються між собою. Набір призначений для користувачів від 6 до 12 років і сприяє розвитку уважності, посидючості та просторового мислення.
Особливості:
- Конструктор дає змогу дітям побудувати багатоповерхову будівлю лікарні
- Госпіталь можна побудувати в декількох конфігураціях, задня частина повністю відкрита для легкого доступу
- Також набір містить безліч ігрових зон у формі різних медичних кабінетів і деталізованих тематичних аксесуарів
- Яскраві насичені кольори
- Фігурки лікарів та медперсоналу з рухомими частинами тіла
- Докладна ілюстрована інструкція допоможе спростити процес складання
- Усі деталі виготовлені з міцних матеріалів, не токсичних, не мають запаху
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 459 шт.
- Кількість фігурок: 5 шт.
- Розмір моделі: 25 х 25 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 42,5 х 7 х 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Місто |
| Кількість деталей | 459 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 425 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 835 ₴








