Конструктор для дівчаток із фігурками Вілла Центр розваг Happy Diary Sluban 446 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43439
948 ₴
832 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор SLUBAN серії Happy Diary — це набір, який дає змогу зібрати двоповерхову вілу — центр розваг. Конструкція містить різні зони для відпочинку, басейн і гірку. До набору також входять тематичні аксесуари та 4 мініфігурки. Конструктор містить 446 елементів, виготовлених із пластику, які надійно з'єднуються між собою. Набір призначений для дівчаток від 6 до 10 років і сприяє розвитку уважності, посидючості та просторового мислення.
Особливості:
- Конструктор дає змогу зібрати великий розважальний комплекс для відпочинку, розваги та катання на атракціонах
- Також набір містить безліч ігрових зон і деталізованих тематичних аксесуарів: спальня, столова, анна кімната, різні спа-кімнати, басейн, водяна гірка, шезлонги та парасолька від сонця й багато іншого
- 4 унікальні фігурки з рухомими частинами тіла
- Ніжна приємна колірна гама
- Детальна ілюстрована інструкція допоможе спростити процес складання
- Усі деталі виготовлені з міцних матеріалів, не токсичних, не мають запаху
Комплектація:
- 446 деталей
- 4 фигурки
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: 6-10 років
- Кількість елементів: 446 шт.
- Довжина будівлі: 29 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 42,5 х 7 х 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Місто |
| Кількість деталей | 446 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 425 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 832 ₴



