Конструктор Sluban Police Поліцейський перегон на воді Фігурки 559 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43440
1 096 ₴
961 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор SLUBAN серії Police — це набір, який дає змогу відтворити Поліцейську погоню на воді. Набір містить поліцейський катер, вертоліт, швидкісний катер злочинця, фігурки поліцейських і акулу. Конструктор містить 559 елементів, виготовлених із пластику, які надійно з'єднуються між собою. Набір призначений для користувачів від 6 до 12 років і сприяє розвитку уважності, посидючості та просторового мислення.
Особливості:
- Тематика конструктора Поліцейська операція з розшукання злочинця в морі
- З деталей набору можна зібрати вертоліт, катер і підводну субмарину грабіжника
- 5 Деталізованих фігурок з рухомими частинами тіла: водолаз, капітан корабля, пілот, поліцейський, злодій і акула
- Яскраві насичені кольори
- Висока деталізація елементів набору
- Ілюстрована інструкція допоможе спростити процес складання
- Усі деталі виготовлені з міцних матеріалів, не токсичних, не мають запаху
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 559 шт.
- Довжина поліцейського катера: 28,8 см
- Довжина субмарини грабіжника: 22,8 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 47,5 х 7 х 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Поліцейська серія |
| Кількість деталей | 559 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 475 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 961 ₴




