Конструктор для дівчаток із фігурками Зимові казки Бал у палаці Girls Dream Sluban 447 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43441
948 ₴
832 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор SLUBAN серії Girls Dream — це набір, який дає змогу зібрати Казковий зимовий замок. Конструкція містить різні ігрові зони, королівський екіпаж, різні предмети інтер'єру. До набору також входять тематичні аксесуари та 5 мініфігурок. Конструктор містить 447 елементів, виготовлених із пластику, які надійно з'єднуються між собою. Набір призначений для дівчаток від 6 до 12 років і сприяє розвитку уважності, посидючості та просторового мислення.
Особливості:
- Конструктор дає змогу зібрати багатоповерховий казковий палац із вежами, балконами та спіральною гіркою
- Також набір містить безліч кімнат і деталізованих тематичних аксесуарів: спальня, столова, зпіральна гірка, сходи, сані з собачою упряжкою, палацові меблі, декоративні елементи
- 5 унікальних фігурок із рухомими частинами тіла
- Ніжна приємна колірна гама
- Детальна ілюстрована інструкція допоможе спростити процес складання
- Усі деталі виготовлені з міцних матеріалів, не токсичних, не мають запаху
Комплектація:
- 447 деталей
- 5 фігурок
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: 6-12 років
- Кількість елементів: 447 шт.
- Довжина будівлі: 13,8 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 33,5 х 6,5 х 42,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Замки |
| Кількість деталей | 447 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 335 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 425 мм |
- Ціна: 832 ₴





