Іграшковий набір інструментів для хлопчика Стіл з інструментами Помпове подавання води 40 елементів

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43445
1 163 ₴
1 020 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий набір інструментів зі столиком і краном із помповим подаванням води. Набір містить 40 різноманітних будівельних і монтажних інструментів, які подарують малюкові інтерактивний ігровий досвід, що розвиває його навички та дає змогу почуватися юним інженером. Всі елементи виготовлені з якісного пластику та відповідає гарантією безпеки.
Особливості:
- Набір має якісну деталізацію та реалістичний дизайн інструментів
- Великий вибір інструментів
- Основа набору — стіл із поличками, гачками та мийкою
- Помпове подавання води
- Усі елементи набору виготовлені з високоякісного, безпечного та приємного на дотик пластику
Комплектація:
- Пила
- Гайковий ключ
- Плоскогубці
- Викрутка
- Молоток
- Шурупи
- Гайки
- Бруски
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів у наборі: 40 шт.
- Розмір столика: 44,5 х 26 х 67,5 см
- Пакування: Валіза
- Габарити упаковки: 38,5 х 9 х 58 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 40 |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 445 мм |
| Висота | 675 мм |
- Ціна: 1 020 ₴









