Конструктор машина на радіокеруванні Позашляховик із функцією стрільби Sluban 268 деталей

-10%
- Готово до відправки
- Код: 43447
1 493 ₴
1 350 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор пластиковий Sluban Позашляховик — це чудовий подарунок для хлопчиків від 8 років. У комплекті 268 деталей, що дає змогу зібрати стильний позашляховик із потужними колесами, яким можна керувати за допомогою пульта радіокерування. Міцний корпус і функція стрільби додадуть ще більше цікавості, а акумулятор із заряджанням через USB забезпечить тривалу гру без перерв. Усі елементи мають блокове з'єднання, що забезпечує надійну фіксацію та зручність під час складання. Набір сприяє розвитку уяви, логіки та сюжетного мислення. Упакований у велику подарункову коробку з ручкою.
Особливості:
- Стильний позашляховик на радіокеруванні
- Міцний деталізований корпус позашляховика
- Машинка працює від акумулятора
- Модель обладнана механізмом, який дає змогу їй робити постріли спеціальними зарядами, що входять до комплекту
- Великі рухомі колеса
- Рух уперед/назад, повороти праворуч/ліворуч
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу складання
Комплектація:
- Деталі конструктора 268 шт.
- Пульт дистанційного керування
- Акумулятор
- USB-зарядний пристрій
- Покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Кількість елементів: 268 шт.
- Частота роботи пульта: 2,4 GHz
- Елементи живлення машинки: Акумулятор (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки (не входять до комплекту)
- Дальність дії пульта: 15-20 м
- Довжина машинки: 18 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 38 х 10 х 28 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 268 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Тип живлення | Акумулятор, Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 1 350 ₴






