Конструктор машина на радіокеруванні Під'єднання до телефона Porsche Qman 709 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43458
1 973 ₴
1 731 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор для збирання радіокерованої машинки — захопливий ігровий набір, який потішить дітей від 8 років. Модель виготовлена з високою деталізацією, а готова машинка обладнана широкими шинами, що забезпечує чудове зчеплення з поверхнею та дає змогу їй легко пересуватися. Машинка починає рух за допомогою пульта керування. Машинка працює від батарейок. Набір містить покрокову інструкцію, завдяки якій зборка стане зрозумілою та захопливою. Готова модель на радіокеруванні стане не тільки цікавою іграшкою, а й чудовим подарунком для маленьких шанувальників техніки та автомобілів.
Особливості:
- Можливість зібрати Спортивний перегоновий автомобіль Porsche
- Стильний дизайн у білому кольорі з червоними акцентами
- Керування відбувається за допомогою пульта або спеціального застосунка на смартфоні
- Рух уперед/назад, повороти вправо/вліво
- Машинка працює від батарейок
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу складання
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Кількість елементів: 709 шт.
- Частота роботи пульта: 2,4 GHz
- Елементи живлення машинки: Батарейки 4 шт. типу АА (не входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Розмір моделі в зібраному вигляді: 31 х 16,6 х 9,9 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 52 х 10 х 35 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QMan |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 709 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
- Ціна: 1 731 ₴



