Конструктор для дівчаток Колесо огляду Рожева серія Metropolis Sluban 504 деталі

-10%
- Готово до відправки
- Код: 43465
1 080 ₴
977 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор SLUBAN рожева серія Metropolis — це набір для дитячої творчості та розвитку, призначений для дівчаток від 6 до 10 років. У комплекті 504 деталі, з яких дитина зможе самостійно зібрати ефектну модель колеса огляду з реалістичним дизайном і, рухливими елементами та мініфігуркам. Постачається в кольоровій подарунковій коробці з ручкою.
Особливості:
- Конструктор дає змогу зібрати яскраву сцену парку розваг із великим оглядовим колесом і декоративним замком
- Яскраві насичені кольори
- Висока деталізація елементів набору
- Конструкція містить кабінки, щоглу з елементами обробки, вхідну зону і квиткову касу
- Колесо огляду спроєктоване так, щоб обертатися, додаючи інтерактивний, динамічний елемент у конструкцію
- До комплекту входять фігурки персонажів, з рухомими руками та тулубами, що дають змогу відтворювати різні ігрові сюжети
- Всі елементи сумісні між собою та іншими наборами бренда Sluban, що розширює можливості для творчості
- Модель може стати частиною колекції серії Metropolis - її можна розширювати й перебудовувати без обмежень
- Детальна ілюстрована інструкція допоможе спростити процес складання
- Усі деталі виготовлені з міцних матеріалів, не токсичних, не мають запаху
Комплектація:
- 504 деталі
- 5 фігурок
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: 6-10 років
- Кількість елементів: 504 шт.
- Ширина конструкції: 25,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 42,5 х 6,5 х 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Місто |
| Кількість деталей | 504 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 425 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 977 ₴



