Конструктор Sluban Metropolis Пожежна частина з транспортом і фігурками 407 деталей

-9%
- Готово до відправки
- Код: 43468
947 ₴
861 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор SLUBAN Metropolis — це набір, який дає змогу зібрати пожежну частину з вежами, пандусами та багатофункціональним пожежним транспортом. Готова конструкція заввишки 27,5 см містить ігрові зони для тренувань і реагування на виклики. До набору входять фігурки рятувальників, авто та тематичні аксесуари. Конструкція містить 407 елементів, виготовлених із пластику, які надійно з'єднуються між собою. Набір призначений для користувачів від 6 до 12 років і сприяє розвитку уважності, посидючості та просторового мислення.
Особливості:
- Конструктор дозволяє дітям побудувати детально опрацьований рятувальний центр, який є головним центром для виконання місій у місті Метрополісі.
- Повністю обладнана база для рятувальних операцій — з вежами, пандусом, різними зонами
- Яскраві насичені кольори
- Висока деталізація елементів набору
- Детальні фігурки з рухомими частинами тіла
- Детальна ілюстрована інструкція допоможе спростити процес складання
- Усі деталі виготовлені з міцних матеріалів, не токсичних, не мають запаху
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 407 шт.
- Висота моделі: 27,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 42,5 х 7 х 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Пожежна техніка |
| Кількість деталей | 407 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 425 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 861 ₴

