Колекційна фігурка дракона з механічною функцією Як приборкати дракона Громорог Rumblehorn Spin Master 20 см

-9%
- Готово до відправки
- Код: 43474
1 035 ₴
941 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирушайте в захопливі пригоди разом із фігуркою дракона Громорога з механічною функцією завдовжки понад 19 см! Завдяки деталізованому дизайну з мультфільму, рухомим крилам і лапам, цей дракон готовий до будь-якого героїчного виклику. Ідеально підходить для сюжетної гри, відтворення улюблених сцен або створення власних історій.
Особливості:
- Фігурка дракона Dragons Як приборкати дракона Громоріг Rumblehorn
- Фігурка виготовлена з урахуванням безлічі автентичних деталей і має такий самий крутий вигляд, як і у фільмі: масивне, м'ясисте тіло, пофарбоване в відтінки зеленого та бірюзового, прикрашене фіолетовими прожилками, величезні перетинчасті крила з унікальним візерунком, реалістичні текстури луски і характерна шкіряна бриж
- Рухомі частини: фігурка обладнана рухомими крилами, ногами, головою та хвостом, які можна ставити в епічні пози: від польоту над Берком до бойової стійки
- Рухомі крила з механічною функцією: легке натискання на крило змушує його «розкладатися» або «складатися», що полегшує рольову гру сцен польоту та нападів хижаків
- Висока якість від бренда Spin Master
- Іграшка чудово підійде як для колекціонування, так і для повсякденних ігор
Характеристики:
- Вік: Від 4 років
- Розмір фігурки: 20 х 7 х 8 см
- Паковання: Демонстраційна коробка
- Габарити упаковки: 22 х 9 х 19 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spin Master |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Колекційні |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 80 мм |
| Персонажі | Як приручити дракона |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 190 мм |
- Ціна: 941 ₴







