Іграшкове трюмо Туалетний столик для дівчинки з дзеркалом і стільчиком ТехноК 9 елементів

- Немає в наявності
- Код: 43475
1 224 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей казковий набір — не просто іграшка, а справжній куточок краси, де кожна дівчинка зможе відчути себе справжньою зіркою макіяжу, стилістом і перукарем. Завдяки унікальному дизайну, вишуканій кольоровій гамі та високій функціональності столик стане улюбленим місцем для творчих ігор і розвитку важливих навичок.
Особливості:
- Столик виготовлений у стильному, чарівному дизайні з надзвичайно приємною та гармонійно підібраною кольоровою гамою
- Велике безпечне дзеркало
- Зручний і стійкий стільчик
- Практичні відділення та ящики
- У комплекті є все необхідне для повноцінної гри: гребінець, щітка, ручне дзеркальце, пінцет, шпилька-гребінець, плойка, пудрениця, фен (імітація) і тюбик крему
- Всі елементи набору виготовлені з високоякісних, безпечних для дітей матеріалів, що відповідають високим стандартам якості та безпеки
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість аксесуарів у наборі: 9 шт
- Розмір столика: 47 х 30 х 74,5 см
- Розмір стільчика: 22 х 24 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 48.5 х 15.5 х 57 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Висота | 745 мм |
- Ціна: 1 224 ₴








