Конструктор для дівчаток з обертанням підсвічуванням і музикою Sky City Sluban 627 деталей

- Готово до відправки
- Код: 43477
1 460 ₴
1 281 ₴
Конструктор SLUBAN Sky City — це набір для складання декоративної музичної моделі «Місто в небі». Після складання іграшка набуває вигляду казкового міста, прикрашеного квітами та вежами. Конструкція містить 627 елементів, виготовлених із пластику, які надійно з'єднуються між собою. Модель має вбудований механізм, що дає змогу конструкції обертатися під час роботи музичного режиму. Живлення здійснюється від батарейок або через USB-шнур, що дає змогу вибрати зручний спосіб під'єднання. Музична скринька-місто може бути не тільки цікавою збірною моделлю, але й декоративним елементом інтер'єру. Модель призначена для користувачів від 14 років і сприяє розвитку уважності, посидючості та просторового мислення.
Особливості:
- Конструктор дає змогу зібрати об'ємну композицію казкового замка, який обертається під музику
- Яскраві насичені кольори
- Висока деталізація елементів набору
- Вбудований механізм, що дає змогу конструкції обертатися
- Під час руху програється приємна мелодія
- Світлові ефекти
- Механізм працює від батарейок або через USB кабель
- Детальна ілюстрована інструкція допоможе спростити процес складання
- Усі деталі виготовлені з міцних матеріалів, не токсичних, не мають запаху
Характеристики:
- Вік: Від 14 років
- Кількість елементів: 627 шт.
- Розмір зібраної моделі: 14,5 х 22,8 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 18 х 18 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 14 років |
| Тематика | Замки |
| Кількість деталей | 627 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 1 281 ₴







