Військовий конструктор Вертоліт із фігурками та рухомими деталями AH-1Z Viper Sluban ModelBricks 482 деталі

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43478
953 ₴
836 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор SLUBAN серії ModelBricks складається з 482 деталей і підходить дітям від 10 років. Конструктор являє собою збірну модель сучасного бойового вертольота AH-1Z Viper у масштабі 1:35. Після складання модель має довжину 42,3 см, точно відтворюючи форму та пропорції справжньої повітряної техніки. У комплекті фигурки військових пілотів у сучасному обмундируванні. Вони ідеально доповнюють модель і дають змогу створювати різні ігрові сюжети.
Особливості:
- Можливість зібрати реалістичну модель бойового вертольота Вайпер AH-1Z
- Модель має деталізовану конструкцію з рухомими елементами: обертові основні та хвостові гвинти, кабіна пілотів, що відкриваєьтся, реалістичні системи озброєння
- 2 деталізовані фігурки пілотів у шоломах з рухомими частинами тіла та головами
- Елементи конструктора надійно кріпляться між собою, утворюючи стійку конструкцію
- Елементи виготовлені з міцного пластику, що забезпечує точне прилягання і зручність збирання
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу складання
Характеристики:
- Вік: Від 10 років
- Серия: ModelBricks
- Кількість деталей: 482 шт.
- Масштаб: 1:35
- Довжина моделі: 42,3 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 12,5 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 10 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 482 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 125 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 836 ₴






