Екскаватор на пульті керування від акумулятора Truck car Жовтий

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43490
684 ₴
600 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Екскаватор на радіокеруванні має продуманий та реалістичний дизайн, завдяки чому точно не залишиться без уваги, а великі гумові шини забезпечують кращу стійкість і впевнений рух під час гри. Така іграшка чудово підходить для активних сюжетних ігор удома або на вулиці.
Особливості:
- Реалістичний та продуманий дизайн
- Гумові шини
- Механічний рух ковшем
- Рухи: вперед/назад, вправо/вліво
- Машинка працює від акумулятора
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Масштаб 1:22
- Розміри іграшки: 24 х 10,5 х 10 см
- Елементи живлення машинки: Акумулятора 3.7V (додано до комплекту)
- Частота керування: 27 MHz
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу “АА” (не додано до комплекту)
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 12,6 х 13,6 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Екскаватор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:22 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Кількість каналів | 4 |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Виробник | MHZ |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 600 ₴





