Музичний мобіль із проєктором і пультом Карусель на ліжечко WToys Рожевий

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43492
815 ₴
715 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поки звірятка танцюють у повітрі, м’яка проєкція створює затишну атмосферу в кімнаті. Ніжні колискові, світло і обійми спокою — усе, щоб подарувати дитині найтепліші сни з перших днів життя. Мобіль кріпиться до ліжечка без зайвого клопоту. Керування на відстані дарує батькам комфорт, а малюку — спокій.
Особливості:
- Милий дизайн у пастельних кольорах
- Підвіски-брязкальця з гумовими прорізувачами
- Пульт дистанційного керування
- Музичний блок
- Оберти
- Підсвічування
- Проєкція
- Колискові пісні
- Озвучування українською мовою
- Регулювання гучності
- Ігрові режими
- Блокування
- Таймер (5, 15, 30 хв)
- Виконано з якісного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 6 місяців
- Елементи живлення пульта: Батарейки (входять до комплекту)
- Елементи живлення музичного блока: Батарейки 3 шт. типу “ААА” (не додано до комплекту)
- Розмір мобіля: 40 х 25 х 48 см
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 31 х 7,5 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мобіль для ліжечка |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 480 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 715 ₴










