Конструктор зброя Пістолет-кулемет SMG-45Ss Sluban Model Bricks 715 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43499
1 658 ₴
1 454 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор SLUBAN пістолет-кулемет SMG-45Ss серії ModelBricks складається із 715 деталей і підходить дітям від 12 років. Конструктор являє собою збірну модель автомата в масштабі 1:1. Після складання модель має довжину 60,1 см, точно відтворюючи форму та пропорції справжнього зразка. Автомат із конструктора абсолютно безпечний, міцний і простий в експлуатації.
Особливості:
- Можливість зібрати реалістичну модель пістолета-кулемета SMG-45S
- Модель автомата представлена в натуральну величину
- Підвищена деталізація дає змогу відтворити всі елементи конструкції реальної моделі: знімний магазин, складаний приклад, деталізований корпус, ергономічна ручка та яскраві акцентні деталі
- Елементи конструктора надійно кріпляться між собою, утворюючи стійку конструкцію
- Елементи виготовлені з міцного пластику, що забезпечує точне прилягання і зручність збирання
- Модель обладнана механізмом, який дає змогу їй робити постріли спеціальними зарядами, що входять до комплекту
- Модель рекомендована для дорослих користувачів і підлітків
Характеристики:
- Вік: Від 12 років
- Серия: ModelBricks
- Кількість деталей: 715 шт.
- Масштаб: 1:1
- Розмір моделі: 60,1 х 30 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 14,5 х 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 12 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 715 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 145 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 1 454 ₴




