Горщик для дітей зі спинкою ручками й антиковзними накладками Bimbo Рожевий

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43407
790 ₴
693 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий горщик Зайка від ТМ Bimbo — це стильне та зручне рішення для комфортного навчання малюка користування туалетом. Завдяки цікавій формі, процес привчання перетворюється на веселу гру, що мотивує дитину користуватися горщиком самостійно. Ергономічна спинка та ручки дають надійну підтримку, антиковзні накладки на ніжках — безпека під час використання, а наявність знімного внутрішнього контейнера, неабияк спрощує процес очищення горщика, забезпечуючи максимальну гігієну та зручність для батьків.
Особливості
- Яскравий привабливий дизайн
- Виготовлений у формі зручного стільчика з високою й підтримуючою спинкою
- Наявність бічних ручок дає змогу дитині зручно триматися, допомагають їй легше сідати та вставати з горщика
- Комфортне та зручне сидіння
- Конструкція передбачає наявність знімного внутрішнього контейнера
- Антиковзні накладки на ніжках горщика
- Кришка
- Високий передній бортик для захисту від розбризкування
- Виготовлений із високоякісного, екологічно чистого та безпечного для дітей пластику
Характеристики:
- Вік: Провід 6 місяців
- Розмір: 36 х 34 х 20,5 см
- Відстань між ручками: 24 см
- Розмір знімної чаші: 22,5 х 12,5 х 10 см
- Колір: Рожевий
- Пакування: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bimbo |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Горщик-стільчик |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Кришка в комплекті |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 20.5 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 693 ₴

