Дитяче піаніно на ніжках із мікрофоном Стільчик від мережі та батарейок 25 клавіш Рожевий

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43411
1 487 ₴
1 304 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це музичне піаніно допоможе дитині відчути себе справжнім артистом!
25 клавіш відкривають простір для натхнення: можна відтворювати знайомі мелодії або створювати власні композиції. Мікрофон у комплекті дозволяє співати під час гри, влаштовуючи концерти вдома для рідних та друзів. Зручний стільчик забезпечить комфорт навіть під час тривалих занять, а стильний дизайн і різноманітні функції зроблять гру яскравою та незабутньою.
Особливості:
- 25 клавіш
- Мікрофон в комплекті
- Регулювання гучності
- Регулювання темпу
- Запис та відтворення
- AUX-кабель
- В комплекті є підставка під мікрофон та ноти
- Працює від батарейок та від мережі (USB-AUX кабель в комплекті)
- AUX-роз'єми
- Музика
- Режими гри (можна вибрати звук не лише піаніно, а й органу, гітари тощо)
- Звуки барабанів
- Виконано з якісного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Елементи живлення: Батарейки 4 шт. типу “АА” (не додано до комплекту)
- Розмір зібраного піаніно: 31 х 18 х 50 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 40 х 31 х 11 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Піаніки |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 500 мм |
- Ціна: 1 304 ₴




