Конструктор Мотоцикл Спортбайк Ретро круїзер Mingdi 827 деталей

-15%
- Готово до відправки
- Код: 43425
1 129 ₴
965 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей конструктор стане прекрасним подарунком для кожного хлопчика, який захоплюється конструюванням і мотоциклами. З деталей, що входять до комплекту, можна зібрати зменшену модель мотоцикла круїзера в ретростилі. Кожен елемент конструкції зроблений із високоякісного пластику, що забезпечує легке та надійне скріплення та якісну готову конструкцію. Полегшити процес складання допоможе ілюстрована інструкція.
Особливості:
- Можливість зібрати мотоцикл Ретро-куїзер
- Стильний дизайн у сіро-білому кольорі з блакитними та жовтогарячими вставками
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Підвищена деталізація дає змогу відтворити всі характерні риси конструкції мотоцикла
- Рухомі деталі
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу складання
- Стійка підставка в комплекті дає змогу використовувати модель як елемент декору інтер'єру
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів у наборі: 827 шт.
- Розмір готової моделі: 34,5 х 15,2 х 18.5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 56.5 х 7 х 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 827 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 565 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 965 ₴



