Джип на радіокеруванні з підсвіткою і парогенератором Climbing Крокодил Зелений

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43376
659 ₴
583 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крута машина на радіокеруванні не залишить байдужим жодного хлопчика. Великий пікап виготовлений у стилі хижака.
Іграшка має міцний, небиткий корпус і гумові колеса, що дає змогу машинці проїжджати навіть найскладнішими трасами.
Граючи з машинками, дитина розвиває фантазію, спритність, координацію рухів, кмітливість, вчитися відповідальності та самостійності.
Особливості:
- Стильна модель виготовлена як зубастий крокодил
- Яскраве підсвічування
- Протиударний корпус
- Парогенератор
- Гумові колеса з протекторним візерунком забезпечують чудове зчеплення з землею
- Рух уперед-назад, вліво-вправо
- Машинка працює від акумулятора
- Іграшка виготовлена з первинного пластику, здатного витримувати активну експлуатацію
- Підходить для гри вдома та на вулиці
Комплектація:
- Машинка
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB кабель для заряджання
- Пляшечка для води
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Масштаб: 1;24
- Розмір машинки: 16 х 10 х 8 см
- Частота керування: 2.4GHz
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3.7 V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА 1.5V (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 22,5 х 11,1 х 11 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 4 |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 583 ₴




