Дитячий планшет для малювання зі стилусом LCD екран 8,5" Paw Patrol Kids Hits Синій

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43377
466 ₴
412 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет для малювання з кольоровим LCD-екраном "Paw Patrol" від Kids Hits — справжня знахідка для маленьких художників і фанатів улюбленого мультсеріалу! Цей планшет для малювання — чудовий подарунок для творчих дітей, які обожнюють експериментувати й пізнавати нове.
Особливості:
- Яскравий дизайн у формі дошки в стилі улюбленого мультсеріалу
- Кольоровий LCD-екран має досить місця для малювання
- Функция стирания - кнопка зверху дає змогу швидко стерти малюнки та почати малювання заново
- Слайдер блокування на звороті, що захищає малюнки від випадкового стирання
- Набір наклейок і трафарет з улюбленими героями Щенячого патруля
- Легкий і компактний, ідеальний для малювання вдома або в дорозі
- Виготовлений із якісного та міцного матеріалу, безпечного для дитини
Комплектація:
- Планшет для малювання
- Олівець-стилус
- Наклейки та трафарет
- 1 батарейка типу CR2025
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір екрана: 8,5 дюйма
- Розмір планшета: 16 х 0,5 х 21 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 21 х 3 х 25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 0.5 см |
| Висота | 21 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Виробник | Paw Patrol |
- Ціна: 412 ₴





