Ігровий розвиваючий столик Дитяче піаніно Кільцекид Пальчикові ігри Сонячний зайчик

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43379
1 010 ₴
894 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Запрошуємо вас у світ яскравих відкриттів і безлічі забав із новим столиком від Країна Іграшок із серії «Сонячний зайчик»! Цей чудовий багатофункціональний столик об'єднує в собі все необхідне для веселих і корисних ігор, які захоплять вашу дитину на довгі години.
Особливості:
- Яскраві кольори та цікавий функціонал
- 2 в 1 — можна використовувати як столик або як окрему ігрову панель
- Піаніно з 5 нотами, яке знімається й може бути використане як окрема іграшка
- Кошик із м'ячиками
- Кільцекид у формі хобота слоника
- Фігурки різних форм, які можна діставати та вкладати в комірку
- Шестерні, які можна крутити, а також безліч кнопок, які натискаються
- Рухомий метелик, який можна переміщати за певною траєкторією
- Виготовлений із безпечних для дітей матеріалів
- Зручний для гри в ліжечку: столик можна використовувати в різних положеннях, що дає змогу грати навіть у ліжечку
Характеристики:
- Вік: від 10 місяців
- Елементи живлення піаніно: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Колір: 2 кольори
- Розмір іграшки: 38 х 32,5 х 22,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 39,5 х 8 х 34 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Розвиваючий столик |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 9 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Музичні інструменти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Висота | 225 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 395 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
- Ціна: 894 ₴








