Робот на радіокеруванні з підсвічуванням і парою Стріляє орбізами 24 см Помаранчевий

- Немає в наявності
- Код: 43387
933 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей інтерактивний робот стане справжнім героєм ігор вашої дитини! Він керується за допомогою пульта, вміє рухатися в різних напрямках, програмується та виконує команди. Робот стріляє орбізами, має ефект пари та яскраве підсвічування, що робить гру ще більш видовищною. Така іграшка розвиває уяву, реакцію та інтерес до техніки.
Особливості:
- Робот працює від батарейок
- Функція програмування і танців
- Рух у різних напрямках
- Стрільба орбізами
- Парогенерація
- Світлові ефекти
- Усі допоміжні аксесуари для гри в комплекті: орбізи та пляшечка для води
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Елементи живлння робота: Батарейки 3 шт. типу АА (в комплект не входять)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (в комплект не входять)
- Розмір робота: 18 х 10 х 24 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 31,3 х 14 х 28,6 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Робот |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 10 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 240 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 933 ₴








