Ігровий набір перукаря Барбершоп із функціональним феном і машинкою для стриження 34 елементи

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43389
1 816 ₴
1 607 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір «Барбершоп» — це стильне місце для маленького майстра, який хоче відчути себе справжнім перукарем.
У комплекті є все необхідне для догляду за зовнішністю: фен, ножиці, машинка для стрижки, гребінець, флакончики з «засобами» та зручна робоча поверхня.
Реалістичні деталі допомагають створювати цікаві власні образи та розвивати уяву.
Особливості:
- 34 елементи в наборі
- Фен відтворює звуки роботи справжнього приладу
- Машинка для стрижки має рухливу пластикову насадку
- Аксесуари: ножиці, тример, станок для гоління, гребінець, флакончики з «засобами» та ін.
- Виконано з міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розмір у складеному вигляді: 61 х 32.5 х 73.2 см
- Елементи живлення фена: Батарейки 3 шт. типа ААА (не додаються)
- Елементи живлення машинки: Батарейки 2 шт. типа ААА (не додаються)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 37 х 25,2 х 49,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 31-50 |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 325 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Висота | 732 мм |
- Ціна: 1 607 ₴





