Гоночний трек для машинок на радіокеруванні 2 джойстики Soba Top Turbo 295 м

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43400
1 530 ₴
1 354 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо вам перегонову трасу на радіокеруванні, яка обов'язково сподобається будь-якій дитині. Ця траса 2 в 1 подарує вам захопливі відчуття завдяки величезній петлі, що світиться на 360°, лічильнику кругів і функції турбоприскорення! Побудуйте свою власну трасу завдовжки майже 3 метри, візьміть контролер і киньте виклик друзям у перегонах під вогнями. Іграшка прекрасно підійде дітям від 6 років.
Особливості:
- Трек має 2 варіанти складання
- Стильний і яскравий дизайн траси та машинок
- Кільце на 360 град вироблене з прозорих деталей і має яскраву світлову підсвітку
- Можливість запускати 2 машинки та 2 пульти керування дають змогу грати одночасно двом дітям або з дорослим і влаштовувати перегони
- Два ергономічні контролери з функцією Turbo boost — натисканням на кнопку забезпечується короткочасне прискорення, щоб обігнати суперника в останню хвилину
- Вбудований лічильник кругів — дорога веде рахунок, скільки кіл пройшла кожна машинка
- Машинки виготовлені у перегоновому стилі, легкі, але одночасно має міцний корпус
- Траса працює від батарейок або від мережі (наявний блок з кабелем для підключення)
- Міцні та надійні деталі забезпечують тривале використання навіть під час активних перегонів
Комплектація:
- Деталі треку
- 2 машинки
- 2 контролери
- Зарядний пристрій
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Масштаб: 1:64
- Розмір треку: 90 х 50 х 32 см
- Довжина треку: 295 см
- Елементи живлення: Батарейки 6 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Матеріал: Пластик
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 60 х 6,5 х 33 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Протяжність дороги | 2.95 м |
| Довжина у зібраному вигляді | 900 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 500 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 320 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 1 354 ₴






