Набір тварин для дітей Птахи 8 шт.

-9%
- Готово до відправки
- Код: 43367
497 ₴
452 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Допоможіть вашій дитині почати її захопливу подорож у світ вивчення біології та живої природи разом із цим набором фігурок! Іграшки у наборі виконані з міцного пластику та мають високу деталізацію та реалізм як у формі, так і у кольорах. Набір має вісім фігурок різних птахів, які походять з різних куточків нашої планети, так малюк може познайомитися і з екзотичними страусом та фламінго, впізнати у наборі знайому кожному сову.
Особливості:
- Тематикою набору є птахи
- Фігурки виконані з пластику
- Висока деталізація та реалізм фігурок
- Яскраве та реалістичне фарбування фігурок
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Кількість елементів в наборі: 8 шт.
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Пакет
- Габарити упаковки: 23 х 6 х 42 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Птиця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 420 мм |
- Ціна: 452 ₴

