Машинка на радіокеруванні з кольоровим підсвічуванням і змінними дрифт-колесами Червоний

-9%
- Готово до відправки
- Код: 43369
974 ₴
885 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця компактна дрифт-машинка призначена для яскравих заїздів і точних маневрів. Попри невеликі розміри, модель розганяється до 15 км/год і дає змогу відчути справжню динаміку руху. Кольорове підсвічування з різними режимами додає видовищності. У наборі ви знайдете 4 конуси, що дасть змогу створювати власну трасу для дрифту та відпрацьовувати точність кожного повороту.
Особливості:
- Стильний дизайн перегонового автомобіля в ретростилі
- Машинка може розвинути високу швидкість до 15 км/год
- Машинка працює від потужного акумулятора, який разом із кабелем для його заряджання входить до набору
- Машинка має підсвічування фар
- Машинка обладнана неоновим підсвічуванням днища із 7 кольорами та 2 режимами роботи
- Режими швидкості
- До набору входять змінні шини для дрифту та барикади для створення траси
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 3 шт. типу ААА (не входить до комплекту)
- Частота керування іграшки: 2,4 GHz
- Масштаб: 1:43
- Розміри: 11,3 х 5,3 х 3,8 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 19 х 8,9 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Вікова група | Від 8 років |
| Масштаб моделі | 1:43 |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 4 |
| Радіус дії | 25 м |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 38 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 885 ₴



