Набір тварин для дітей Дикі тварини Animal World 10 шт.

-9%
- Готово до відправки
- Код: 43370
503 ₴
457 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір Дикі тварини - це набір, де кожна іграшка за зовнішнім виглядом нагадує ту чи іншу дику тварину. Це і кенгуру з малечею в сумці, і кудлатий лев, і крокодил з розкритою пащею, і багато інших звірів. Фігурки тварин виготовлені зі щільної гуми, добре профарбовані та мають реалістичний деталізований дизайн. Граючись такими іграшками, можна вивчати назви тварин та придумувати різні варіанти гри.
Особливості:
- Іграшки виготовлені у вигляді диких тварин
- 10 іграшкових тварин в наборі
- Виготовлені із щільної гуми
- Реалістичний деталізований дизайн
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Кількість елементів в наборі: 10 шт.
- Матеріал: Гума
- Середній розмір іграшки: 12 х 4 х 8 см
- Упаковка: Пакет
- Габарити упаковки: 42 х 4 х 23 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дика тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Гума |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 420 мм |
- Ціна: 457 ₴




