Дитяча інерційна машинка Навантажувач на батарейках із механічним підіймачем і вантажем Помаранчевий

-9%
- Готово до відправки
- Код: 43371
777 ₴
706 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий навантажувач Forklift — реалістична модель спецтехніки, створена для захопливих ігор. Машинка обладнана підйомним механізмом з краном і піддоном з ящиками, що додає грі правдоподібності. Спецтехніка має світлові та звукові ефекти, які імітують роботу справжнього навантажувача. Іграшка допомагає розвивати координацію, уяву та інтерес до техніки.
Особливості:
- Реалістична модель навантажувача
- Механічний принцип роботи підіймача
- Підіймач облаштований краном з гаком
- Інерційний механізм
- Підсвічування
- Звуки роботи спецтехніки
- Гумові колеса
- Вантаж: піддон та 2 діжки
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Масштаб: 1:14
- Розмір іграшки: 30,5 х 11,5 х 16,8 см
- Елементи живлення: Батарейки (додаються)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 34,5 х 13,5 х 20,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Висота | 168 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 706 ₴

