Дитячий двомісний електромобіль із пультом і двома моторами Toyota Tundra JOY Білий

-9%
- Готово до відправки
- Код: 43362
11 974 ₴
10 885 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двомісний дитячий електромобіль — це якісна та функціональна модель, створена в стилі справжнього автомобіля Toyota Tundra в білому кольорі. Дитячий електромобіль має покращену комплектацію, він обладнаний двома потужними моторами та батареєю великої ємності, що запускається від кнопки. Сидіння в машини зроблене з м'якої екошкіри. Наявність системи амортизації зробить поїздку комфортною та приємною. Модель обладнана світловими та звуковими ефектами. Керування можливе за допомогою пульта керування.
Особливості:
- Дистанційне керування для батьків за допомогою пульта
- Запуск двигуна натисканням кнопки
- Передня й задня передачі
- Задні амортизатори
- Зручне сидіння з екокожі
- Ремені безпеки
- Стійкі прогумовані колеса EVA
- Аудіопанель, Bluetooth, USB
- Звукові ефекти з попередньо завантаженими мелодіями
- Передні фари
- Кнопка безпеки STOP
- Двері відчиняються
- Індикатор заряду
Комплектація:
- Пульт дистанційного керування
- Інструкція
- Монтажний комплект
- Зарядний пристрій 24 В/1000 мА·год
Характеристики:
- Максимальне навантаження: 40 кг
- Кількість сидінь: 2
- Двигуни: 2 шт. по 45W
- Акумулятор: 1 шт. 24V5Ah
- Тип керування: З кабіни + пульт керування
- Матеріал корпусу: Пластик
- Матеріал сидіння: Екошкіра
- Матеріал коліс: EVA прогумовані
- Ефекти: Звук, світло, музика
- Максимальна швидкість: 6 км/год
- Час заряджання: 8-10 годин
- Час безперервного керування: до 60 хвилин
- Паковання: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Передачі | 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Амортизатор, Ремені безпеки, Передні фари, Лобове скло, Відчиняємі дверцята |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Toyota |
| Матеріал коліс | Гума, EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 60 хв |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 10 885 ₴
