Робот Трансформер Бамблбі Автобот Bumblebee Robot Autobot 28 см Жовтий

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43291
922 ₴
809 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер — це захоплива іграшка, яка може змінювати форму з бойового робота на перегонову спортивну машину. Простий механізм трансформації дає змогу дитині легко змінювати вигляд фігурки, сприяючи розвитку моторики та уяви. Іграшка виготовлена з міцного пластику, що гарантує надійність і витривалість під час активних ігор.
Особливості:
- Іграшка має 2 форми: машинка та робот
- Виготовлено в тематиці популярної серії фільмів
- Яскрава кольорова гама
- Високий ступінь деталізації
- Кінцівки автобота легко провертаються
- Потужні аксесуари у формі зброї
- Виконана з якісного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір трансформера: 19 х 9 х 28 см
- Розмір машинки: 11 х 23 х 7,5 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 29,3 х 13,3 х 38,3 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 280 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 293 мм |
| Ширина упакування | 133 мм |
| Висота упаковки | 383 мм |
- Ціна: 809 ₴



