Дитячий електромобіль із пультом і двома моторами Mini Cooper JOY Білий

-9%
- Готово до відправки
- Код: 43309
6 390 ₴
5 809 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це якісна та функціональна модель, створена в стилі справжнього автомобіля Mini Cooper у білому кольорі. Електромобіль обладнаний двома електродвигунами 35W і двома ємними акумуляторами 6V4Ah. За допомогою пульта дистанційного керування можна керувати машинкою, поки малюк не навчилася їздити самостійно. Машинка обладнана широким зручним сидінням і ременями безпеки. Для комфортної їзди темної пори можна ввімкнути підсвічування.
Особливості:
- Дистанційне керування для батьків за допомогою пульта
- Запуск двигуна натисканням кнопки
- Звукові ефекти: звук, звук двигуна
- LED-підсвічування фар і панелі
- Під'єднання MP3-плеєра та колонок
- Зручне пластикове сидіння
- Ремені безпеки
- Двері відчиняються
- Ударостійкий сертифікований пластик
Характеристики:
- Вік: 2-4 років
- Максимальне навантаження: 30 кг
- Двигуни: 2 шт. по 35W
- Акумулятори: 2 шт. по 6V 4Ah
- Тип керування: З кабіни + пульт керування
- Матеріал корпусу: Пластик
- Матеріал сидіння: Пластик
- Матеріал коліс: EVA
- Ефекти: Звук, світло, музика
- Максимальна швидкість: 5-7 км/год
- Час зарядки: 8-10 годин
- Час безперервного керування: до 60 хвилин
- Довжина машинки: 98 см
- Ширина без дзеркал: 50 см
- Ширина із дзеркалами: 59 см
- Висота: 52 см
- Пакування: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Передні фари, MP3-роз'єм, Лобове скло, Відчиняємі дверцята |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mini |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 98 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 52 см |
| Ширина по дзеркалах | 59 см |
| Ширина по колесам | 50 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Запас ходу без підзарядки | 60 хв |
| Час зарядки | 10 годин |
- Ціна: 5 809 ₴



