Пожежна машина на радіокеруванні з підсвічуванням і звуками Пускає воду 30 см

- Немає в наявності
- Код: 43318
1 106 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пожежна спецтехніка стане головною іграшкою Вашого малюка на довгий час. Адже як не проникнути з головою в гру, коли твоя радіокерована машинка по-справжньому пускає воду зі шланга!
Модель виготовлена в реалістичному дизайні та дуже привертає увагу сигнально червоним кольором, деталізацією корпусу та звичайно ж сиреною, що лунає на всю округу.
Особливості:
- 2 сходи на даху — знімні
- Кнопка on/ off обладнана вимиканням звукового ефекту
- Вогні світяться червоним і синім кольором
- Шланг крутиться на 90°
- Вода заливається в корпус за допомогою баночки, що входить до набору
- Видає звуки сирени
Керування пультом:
- Вперед
- Назад
- Кругла кнопка пускає воду
- Вліво
- Вправо
Комплектація:
- Машинка
- Акумулятор
- USB для заряджання
- Баночка для води та лійка
- Пульт керування
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір іграшки: 30 х 10 х 11 см
- Елементи живлення іграшки: акумулятор 4,8 V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу «АА» (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 40 х 15 х 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Пожежна машина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 5 |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Ємність акумулятору | 700 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 110 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 106 ₴



