Боксерський набір для дітей із рукавичками Висота стійки 60-95 см

- Немає в наявності
- Код: 43320
1 028 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підростаючи, діти починають проявляти інтерес до певного виду спорту. Якщо Ваш малюк надає перевагу боксу, то найбільш актуальним подарунком для нього стане саме цей набір для боксу.
Особливості:
- Зручна пластикова платформа, яка заповнюється піском або водою для стійкості
- Висота стійки регулюється за зростом дитини
- Груша надувається за допомогою насоса
- Зручні рукавички на липучках
Комплектація:
- Платформа
- Металева стійка (2 деталі)
- Груша
- Пара боксерських рукавичок
- Затискачі та додаткові кріпильні деталі
- Насос
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Висота стійки: від 60 до 95 см
- Максимальний діаметр груші: 18,5 см
- Діаметр платформи: 33,5 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 34 х 8,5 х 58 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Бокс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Чорний |
| Діаметр | 335 мм |
| Висота | 950 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Висота упаковки | 58 мм |
- Ціна: 1 028 ₴






