Дитячий ігровий набір Баскетбольне кільце з електронною системою підрахунку балів 2 кільця 59 х 30 см

-14%
- Готово до відправки
- Код: 42553
2 014 ₴
1 738 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір мінібаскетбольне кільце для дому — це дитяче баскетбольне кільце розроблене спеціально для дітей і підходить для використання в приміщенні, даючи змогу дітям насолоджуватися баскетболом вдома. Підвісна баскетбольна рама дозволяє повісити щит на двері чи на іншу поверхню. Баскетбольне кільце обладнане електронною системою підрахунку балів, що відстежує кожен удар, а також світлодіодним підсвічуванням, яка вмикається під час ефектних кидків. Баскетбольне кільце виготовлене з міцних і довговічних матеріалів, розраховане на інтенсивне використання й забезпечить тривалий термін експлуатації.
Особливості:
- Яскравий привабливий дизайн
- Набір з 2-ма кільцями розрахований для 2-х гравців
- Інтерактивна електронна система підрахунку балів, що відстежує кожне попадання світловим і звуковим ефектом
- 2 режими гри: режим підрахунок балів і режим зворотного відліку
- Світлодіодне підсвічування, яке вмикається під час кидків
- Легко кріпиться на будь-які двері стандартного розміру завдяки складаному сталевому кільцю, яке не заважає руху дверей
- Оснащений пружним сталевим ободом і ударостійкою задньою панеллю, розрахованою на найінтенсивніші ігрові сесії
- Можна використовувати як вдома, так і на відкритому повітрі
- До набору входить баскетбольний м'яч, що підходить за розміром для дитячих рук
Комплектація:
- 1 міні-баскетбольний щит з 2 кільцами
- 1 баскетбольний м'яч
- 1 насос для накачування м'яча
- 1 інструкція з експлуатації
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір щита: 59 х 30 см
- Діаметр м'яча: 16 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до набору)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 60 х 6 х 31 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Баскетбол |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 590 мм |
| Висота | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 1 738 ₴




