Робот Трансформер Оптимус Прайм Optimus Prime з шарнірними кінцівками Heroic Leader 28 см

-16%
- Готово до відправки
- Код: 42557
2 875 ₴
2 409 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей потужний трансформер — символ потужності та відваги! Герой із фільму дивує своєю деталізацією і реалістичним дизайном.
Його висота — 28 см, а головна особливість у тому, що фігурка легко перетворюється на стильний автотранспорт. Така іграшка стане ідеальним подарунком для шанувальників епічних пригод і колекціонерів.
Особливості:
- Чудова деталізація
- Шарнірні кінцівки
- Гумові шини
- Подарунковий пакет
- Інструкція
- Виготовлене з міцного пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота трансформера: 28 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 38 х 17 х 41 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 280 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 410 мм |
- Ціна: 2 409 ₴

