Гусеничний бульдозер на радіокеруванні з підсвічуванням і керованим ковшем Жовтий

-15%
- Готово до відправки
- Код: 42560
1 402 ₴
1 188 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спецтехніка на радіокеруванні — найбажаніший подарунок для хлопчиків! Сучасна модель працює від акумулятора та має гусеничний хід.
Зручний пульт керування відкриває безліч можливостей: рух уперед і назад, повороти вліво/вправо, оберти. Яскрава техніка миттєво привертає увагу дитини та стане улюбленою іграшкою на багато років!
Особливості:
- Підіймання-опускання ковша
- Гусеничний хід
- Підсвічування фар (можна вимкнути)
- Звукова імітація роботи спецтехніки (можна вимкнути)
- Керування: оберти, вперед/назад, ліворуч/праворуч
- Техніка працює від акумуляторної батареї
- Добре опрацьовані деталі, що надають іграшці максимальної схожості зі справжнім транспортом
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Матеріал: Металопластик
- Елементи живлення іграшки: акумулятор 3.7V (у комплекті)
- Частота керування: 2.4 GHz
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входить до комплекту)
- Розмір іграшки: 25 х 11,5 х 13 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 29.1 х 15.2 х 12.1 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Бульдозер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 9 |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 130 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 188 ₴






