Бульдозер на радіокеруванні з підсвічуванням звуком і керованим ковшем Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 42562
1 433 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спецтехніка на радіокеруванні — найбажаніший подарунок для хлопчиків! Сучасна модель працює від акумулятора.
Зручний пульт керування відкриває безліч можливостей: рух уперед і назад, повороти вліво/вправо, оберти. Яскрава техніка миттєво привертає увагу дитини та стане улюбленою іграшкою на багато років!
Особливості:
- Підіймання-опускання ковша
- Підсвічування фар (можна вимкнути)
- Звукова імітація роботи спецтехніки (можна вимкнути)
- Керування: оберти, вперед/назад, ліворуч/праворуч
- Пластикові колеса
- Техніка працює від акумуляторної батареї
- Добре опрацьовані деталі, що надають іграшці максимальної схожості зі справжнім транспортом
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Матеріал: Металопластик
- Елементи живлення іграшки: акумулятор 3.7V (у комплекті)
- Частота керування: 2.4 GHz
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входить до комплекту)
- Розмір іграшки: 14 х 15 х 15 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 33,8 х 14 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Бульдозер |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 9 |
| Радіус дії | 20 м |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 150 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 1 433 ₴





