Дитячий ігровий набір лікаря у валізі 19 елементів

-10%
- Готово до відправки
- Код: 42564
500 ₴
451 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей яскравий медичний набір у валізці перетворює рольові ігри на справжню захопливу пригоду! Малюк може «лікувати» улюблені іграшки, проводити огляди та почуватися справжнім лікарем. Всі інструменти зручно розміщуються всередині валізи, тому набір легко брати із собою. Така гра розвиває уяву, емоційну чуйність, комунікативні навички та допомагає подолати страх перед лікарями.
Особливості:
- Набір лікаря у валізі
- Окуляри лікаря
- Термометр
- Хірургічний ніж
- Ножиці
- Молоточек
- Отоскоп
- Оглядове дзеркало
- Шприц
- Монітор лікаря
- Наклейки
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів: 19 шт.
- Пакування: Валіза
- Розмір валізи: 23.5 х 9.5 х 22 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 16-20 |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Висота | 220 мм |
- Ціна: 451 ₴




