Інтерактивний робот на радіокеруванні із сенсорним датчиком і режимом програмування Білий

- Немає в наявності
- Код: 42567
1 861 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футуристичний робот стане чудовим подарунком для дітей, які цікавляться технікою! Він має підсвічування, звукові ефекти, сенсорний датчик на грудях і вміє ходити та їздити. Роботом можна керувати за допомогою пульта або активувати автономний режим, у якому він самостійно обходить перешкоди. Яскравий герой для захопливих ігор!
Особливості:
- Футуристичний дизайн
- Програмування дій
- Підсвічування
- Музика
- Сенсорний датчик (на грудях робота)
- Ходить і їде
- Інструкція в комплекті
- Робот працює у двох режимах: керування за допомогою пульта та (якщо натиснути спеціальну кнопку на грудях робота) режим, у якому робот рухається сам, але реагує на перешкоди за допомогою сенсорного датчика
Характеристики:
- Вік: Від 5 років
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення робота: Батарейки 4 шт. типу "АА" (не додано до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу "ААА" (не додано до комплекту)
- Розмір іграшки: 22,5 х 14,5 х 40 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 25 х 15 х 47 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Робот |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Ширина | 14 см |
| Довжина | 22.5 см |
| Висота | 40 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 470 мм |
- Ціна: 1 861 ₴







