Дитячий іграшковий сейф-копилка з відбитком пальця Стіч Stiych Синій

- Немає в наявності
- Код: 42536
522 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кишенькові гроші — важливий складник у фінансовому вихованні дитини. Яскрава автоматична скарбничка збереже скарби дитини, надійно оберігаючи їх паролем і сканером відбитка пальчика. Габарити сейфа 17 х 11 см.
Особливості:
- Яскравий дизайн з улюбленим героєм
- Скарбничка обладнана кодовим замком
- Відбиток пальця
- Роз'єм для купюр і монет
- Звукові ефекти
- Працює від батарейок
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір: 11 х 10,5 х 17 см
- Елементи живлення: Батарейки (до комплекту не входять)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 11,5 х 11 х 17,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Пластмаса |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 522 ₴


