Дитячий столик для малювання з проєктором 3 диски Аксесуари Тигр Жовтий

-14%
- Готово до відправки
- Код: 42545
636 ₴
545 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проєкційний столик — це ідеальний спосіб зацікавити дитину малюванням і розвинути її творчі здібності. Завдяки вбудованому проєктору малюк зможе створювати справжні шедеври, обводячи зображення, які проєктуються на поверхню столика. Набір містить усе необхідне для натхненної творчості — різнобарвні фломастери, альбом і зручний проєкційний механізм.
Проєктор у формі милого звірятка робить процес малювання ще цікавішим! Просто вставте диск із малюнками, поверніть регулятор і виберіть потрібне зображення. Процес малювання стає простим, веселим і доступним навіть для найменших.
Особливості:
- До комплекту з проєкційним столиком входять 3 змінні диски з 24 різними малюнками
- Кнопка увімкнення розміщена вгорі звірятка
- Набір містить 12 різнобарвних фломастерів для творчості та альбом для малювання
- У комплекті є серветка для стирання
- Проєктор у формі звірятка має можливість змінювати малюнки, обертаючи диск
- Компактний розмір столика робить його зручним для гри вдома та в поїздках
- Яскравий дизайн і функціональність допомагають розвивати моторику, уяву та творчі навички дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення проєктора: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входить)
- Розмір альбому: 14 х 12 см
- Розмір столика: 25,7 х 21,2 х 35,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 29,5 х 9,5 х 24 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 25.7 см |
| Ширина | 21.2 см |
| Висота | 35.5 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 545 ₴






