Розвиваюча іграшка Ігровий центр Куб логічний Сортер Пальчиковий лабіринт Годинник Підсвічування Сірий

-14%
- Готово до відправки
- Код: 42523
730 ₴
625 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий логічний куб зібрав відразу кілька важливих активностей для раннього розвитку дитини. Малюк зможе грати з дзеркалом, годинником, шестернями, сортером і пальчиковим лабіринтом, а також досліджувати тріскачку та барабан. Музичне піаніно з підсвічуванням і різними режимами гри сприяє знайомству з мелодіями, звуками та першими нотами. Іграшка тренує координацію, моторику та логічне мислення, підходить дітям від 18 місяців!
Особливості:
- Яскравий дизайн
- Дзеркальце
- Годинник
- Рухомі шестерні
- Сортер із геометричними фігурками
- Пальчиковий лабіринт
- Тріскачка
- Підсвічування
- Звуки
- Піаніно
- Регулювання гучності
- Піаніно має кілька режимів гри: звуки транспорту, тварин, мелодії, музика, ноти та сміх
- Барабан
- Розвиває дрібну моторику, логічне мислення й координацію рухів малюка
- Виконана з якісного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 18-ти місяців
- Розміри куба: 16 х 16 х 17 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "АА" (не додано до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 17,5 х 17,5 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мультибокс |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 170 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 175 мм |
| Ширина упакування | 175 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
- Ціна: 625 ₴

