Електронний конструктор із підсвічуванням і вентилятором-запускучем 33 елементи

-14%
- Готово до відправки
- Код: 42525
1 065 ₴
913 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей науковий конструктор відкриває для дитини дивовижний світ електроніки та експериментів! Набір складається з безлічі модулів, які можна поєднувати та створювати різні робочі схеми. Кожен елемент легко кріпиться до основної плати, тому дитина зможе самостійно будувати свої проєкти. Під час гри розвиваються логіка, увага та технічне мислення, а результатом стають реальні активні механізми.
Особливості:
- Понад 177 варіантів експериментів
- Блок живлення працює від батарейок
- Елементи поєднуються між собою за допомогою дротів з штекерами
- Різні типи перемикачів
- Основа для збирання кіл
- Вентилятор-запускач
- Підсвічування
- Буклет із прикладами різних кіл, які можна зібрати
Характеристики:
- Вік: Від 6 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "АА" (не входять до набору)
- Кількість елементів у наборі: 33 шт.
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 35 х 6,8 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Електронний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Електроніка, електротехніка |
| Кількість деталей | 33 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 68 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 913 ₴


