Каталка ходунки для дітей 2 в 1 Розвиваючий килимок із піаніно Підсвічування Бежевий

-13%
- Готово до відправки
- Код: 42534
1 133 ₴
988 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ходунки-каталка стануть чудовим помічником для малюка на різних етапах його розвитку!
Вони поєднують у собі яскраву музичну панель зі світловими ефектами та зручний м'який килимок для гри. Малюк може сидячи гратися з підвісними іграшками або впевнено робити перші кроки, штовхаючи каталку перед собою. Мелодії та миготливе підсвічування заохочують дитину рухатися, розвивають слух і координацію.
Особливості:
- 2 варіанти трансформації: музичний килимок, каталка-ходунки
- 4 великі клавіші з безліччю мелодій
- Килимок для лежання
- Підсвічування
- Підвісні іграшки
- Колеса обладнані протиковзними кільцями
- Не має гострих кутів і безпечно для малюків
Характеристики:
- Вік: Від 3 місяців
- Розмір ходунків-каталки: 46 х 34.5 х 37 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "АА" (не додаються)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 41,5 х 9,5 х 40 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Текстиль, Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ігрові підвіски |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 34.5 см |
| Висота | 37 см |
- Ціна: 988 ₴






