Ляльки Ельза та Анна Крижане серце Frozen з платтями й аксесуарами Корона для дівчинки 28 см

- Немає в наявності
- Код: 42518
474 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пориньте в чарівний світ казки разом з ігровим набором ляльок-принцес! До комплекту входять витончені лялечки в елегантному вбранні зі змінним одягом і аксесуарами. Ляльки мають гарне довге волосся, що дає змогу створювати безліч зачісок для різних образів. Це чудовий подарунок для маленьких прихильниць чарівних історій і модних перевтілень.
Особливості:
- Вишукані ляльки в красивому тематичному вбранні
- У наборі 2 ляльки, гумовий друг сніговик, 3 додаткові плаття й аксесуар у формі корони
- Ляльки мають рухомі руки та ноги
- Гарне довге волосся, яке можна розчісувати та заплітати
- Якісні матеріали та деталізоване виготовлення
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота ляльки: 28 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 38 х 6 х 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 28 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Персонажі | Frozen |
| Стан | Новий |
| Кількість в комплекті | 2 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 474 ₴
