Залізниця на радіокеруванні 81 елемент Довжина колій 397 см Білий

- Немає в наявності
- Код: 42494
1 610 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Залізниця — це іграшка, яка має бути в кожного хлопчика. Хоч раз малюк має відчути себе машиністом справжнього поїзда. Залізниця люб'язно надасть йому таку можливість.
Поїзд із двома вагончиками швидко пересуватиметься залізницею.
У наборі ви знайдете 81 елемент.
Особливості:
- До набору входять 2 електропоїзди й 1 вагони
- Рельси можуть зчеплюватися між собою в різній послідовності, у такий спосіб можна створювати різні варіанти залізничного полотна
- Під час гри поїзд видає характерний звук, а також світиться прожектор
- Керування з пульта керування та вручну
- Рух здійснюється у двох напрямках – вперед і назад
- 2 швидкості - звичайна та прискорення
- Рух здійснюється у двох напрямках (2 швидкості)
- Пасажирська платформа та міст в комплекті
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів: 81 шт.
- Довжина залізничних колій: 397 см
- Розмір залізничних колій у зібраному вигляді: 146 х 64 см
- Елементи живлення поїзда: Батарейки 3 шт. типу «АА» 1.5V (не входять до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу «АА» 1.5V (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 60 х 8 х 32 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Залізниця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Вагон, Локомотив, Платформа |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Протяжність дороги | 3.97 м |
| Довжина у зібраному вигляді | 1460 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 640 мм |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 1 610 ₴






