Дитяча іграшка тролейбус із підсвіткою і звуковими ефектами інерційний Interesting Bus Червоний

- Немає в наявності
- Код: 42470
668 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Детальна модель міського транспорту вирізняється кольоровим забарвленням. Тролейбус має рухомі елементи: двері закриваються й відкриваються за допомогою спеціального механізму, пантограф підіймається й опускається. Тролейбус обладнаний інерційним механізмом. На даху розташовані чотири кнопки, кожна з яких активує різні звуки, а салон транспортного засобу підсвічується.
Особливості:
- Реалістична деталізована модель тролейбуса завдовжки 47 см
- 4 функціональні кнопки на даху
- Інерційний механізм
- Звук транспорту
- Двері механічно відчиняються й зачиняються
- Підсвітка
- 2 пари рухомих рогів
- Виконаний із міцних і безпечних матеріалів.
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Розміри іграшки: 47 х 7 х 11,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 50 х 9,5 х 15,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тролейбус |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Висота | 115 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 668 ₴




